خانواده بزرگ لاویتا

گل فروشی لاویتا مفتخر است که افراد زیادی در این مجموعه فعالیت می کنند. محصول نهایی که به دست شما عزیزان می رسد با همراهی افراد زیادی در این راه میسر شده است.

ارسال گل، اشتیاق لاویتاسیت.

این اصل را راهنمای خود قرار داده است تا هر روز، تازه‌ترین گل ها را با بهترین قیمت، به شما و کسانی که دوست دارید، هدیه دهد. تمام محصولات ما باخلاقیت ویژه‌ای توسط گل‌آراهای حرفه‌ای‌، با شور و عشق در کنار هم چیده شده‌اند تا موجبات شادی و رضایت قلبی شمارا فراهم نمایند.

هدف ما در گل فروشی آنلاین لاویتا:

خشنود هستیم از اینکه با فعالیت در زمینه گل و گیاه، احساسات شما را در قالب سفارش‌های دسته گل و سبد گل، به کسانی که برای‌تان مهم هستند، ارائه دهیم. ما می‌دانیم که ارسال یک دسته گل، برای ابراز دوستی، حمایت، عشق، همدردی و یا قدردانی از راه دور، چقدر مهم و با ارزش است.
چه چیزی بهتر از گل می‌تواند به شما کمک کند تا بر فاصله‌ای که شما را از خانواده، دوستان و همکارانتان جدا می‌کند، غلبه کنید؟ ارسال یک دسته گل و یا یک سبد گل در کنار یک کارت حاوی پیام شخصی شما آن هم از راه دور، می‌تواندیک غافلگیری بزرگ و سورپرایز ویژه برای کسانی باشد که آن‌ها را دوست دارید؛ به همین دلیل، ما تصمیم گرفتیم در حد امکان این شرایط ویژه را برای شما ایجاد کنیم تا از این طریق بتوانید نسبت به افرادی که آن‌ها را دوست دارید، احساسات خود را از راه دور بیان کنید و موجبات خوشحالی آن‌ها را فراهم نمایید.

سفر رویایی ما:

گلخانه لاویتا واقع در پانزده کیلومتری جاده پیشوا، از سال ۱۳۹۷ افتتاح شده است، این گلخانه در حوزه تولید گلهای شاخه بریده در گیاهان آپارتمانی فعالیت می کند و با داشتن بیش از ۱۰ نوع گونه رز هلندی و ۱۰ نوع گونه رز میناتوری و ۲۱ نوع گونه آنتاریوم به یکی از بزرگترین تولید کنند گلهای زینتی در کشور تبدیل است.

گلخانه لاویتا علاوه بر فروش عمده و صادرات محصولات با تاسیس استودیو سعی داشته تا محصولات را به طور مستقیم به دست مشتری برساند.
استودیو گل‌آرایی که در واقع آخرین حلقه از مجموعه لاویتاست، با حذف واسطه‌ها توانسته است علاوه بر تعدیل قیمت نهایی مشتری، با جلوگیری از تلفات ناشی از حمل باعث ارتقای کیفیت محصول نهایی بشود.
در استودیو، هنر و زیبایی به گلها اضافه شده و سعی بر این شده است که محصول نهایی با کیفیت به دست مشتری برسد.

با ما بیشتر آشنا شوید

خانواده لاویتا

این تیم از اعضای قدرتمند و دلسوز تشکیل شده که از هیچ کمکی برای رضایت کاربران دریغ نمیکند

آقای حسام انوری مدیرعامل گل فروشی آنلاین لاویتا

حسام انوری

مدیر عامل
خانم فاطمه آجرلو گل آرای گل فروشی آنلاین لاویتا

فاطمه آجرلو

طراح و گل آرا
aghaye ghorbanpour

آقای قربان پور

مسئول فنی گلخانه
ali rajabshahi

علی رجب شاهی

پرسنل گلخانه
خانم زهرا شیرازی مدیر گلخانه گل فروشی آنلاین لاویتا

زهرا شیرازی

مدیر گلخانه
این عکس متعلق به خانم زهرا رمضانی است.

زهرا رمضانی

مسئول دفتر
khanom esmaeili

خانم اسماعیلی

پرسنل گلخانه
مصطفی

مصطفی

پرسنل گلخانه
خانم شهناز عقیق مدیر داخلی گل فروشی آنلاین لاویتا

شهناز عقیق

مدیر داخلی
dayi ahmad

دایی احمد

مراقب گلخانه
mohammadhassan ghodosi

محمد حسن قدوسی

پرسنل گلخانه
خانم راحله کابلی گل آرا گل فروشی آنلاین لاویتا

راحله کابلی

طراح و گل آرا
سعید اکرمی

سعید اکرمی

پرسنل گلخانه
mola

مولا

پرسنل گلخانه

گلخانه لاویتا

گونه های مختلف رز و آنتاریوم در گلخانه لاویتا به صورت انبوه تولید می شود. و جهت فروش داخلی و خارج از کشور به بازارهای مربوطه ارسال می شود.

استودیو گل آرایی

در استودیو داستان گل ها شکل گرفت