حمل و نقل:

سفارش گل به صورت آنلاین، می‌تواند بسیار آسان باشد؛ بدین صورت که: پس از ورود به قسمت فروشگاه، گل‌های مدنظر خود را ازمیان تمامی گل‌های موجود انتخاب نمایید؛ سپس، تاریخ تحویل مورد نظر خود را تعیین کنید؛ پس از ثبت سفارش، کارکنان مجموعه،در اسرع وقت سفارش شما را آماده ارسال خواهند کرد. توجه داشته باشید که سعی کنید سفارش‌های خود را حداقل یک روز پیش از تاریخ تحویل مورد نظرتان،ثبت نمایید.

اگر قصد دارید گل‌ها را به آدرس شما و یا هر آدرس دلخواه دیگری فرستاده شود، به صورت دقیق آدرس تحویل‌گیرنده را به همراه مشخصات فرد تحویل گیرنده، وارد کنید. اگر می خواهید دیگران را خوشحال کنید؛ آنگاه کافی است که پس از ثبت سفارش، اسم و آدرس فرد تحویل گیرنده را به درستی وارد نمایید.

اگر می‌خواهید سفارش ارسال گل، به آدرس دیگری فرستاده شود، در هنگام ثبت سفارش، نام و شماره تماس فرد تحویل گیرنده و آدرس پستی آن فرد را به دقت وارد کنید تا مشکلی برای تحویل سفارش ایجاد نشود.

توجه داشته باشید که: در صورت عدم حضور و یا پیدا نشدن آدرس گیرنده،مسئولیت عدم تحویل سفارش گل، با شخص سفارش دهنده است؛ پس، لطفاً قبل از ثبت سفارش، از حضور فرد گیرنده در محل، اطمینان حاصل کنید.

تاریخ تحویل سفارش:

در هنگام ثبت سفارش گل، می‌توانید تاریخ دلخواهی را برای تحویل سفارش درخواستی خود در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که حداقل یک روز زودتر، زمان تحویل گرفتن سفارش گل خود را مشخص کنید. ارسال گل، هفت روز هفته انجام می‌شود.

تحویل سفارش، به آدرس‌های تجاری:

شما مشتریان گرامی می‌توانید سفارش خود را به مقصد آدرس‌های تجاری نیز ثبت کنید. برای تحویل سفارش به آدرس تجاری مدنظر شما، کافی است که نام و آدرس پستی شرکت / کسب و کار و نام و شماره تماس فرد تحویل گیرنده سفارش رامشخص نمایید. عدم ذکر هر یک از موارد مشخص شده، ممکن است که در تحویل سفارش مشکلاتی را ایجاد کند؛ پس، تمامی اطلاعات درخواستی را به درستی و با دقت ذکر نمایید تا سفارش با موفقیت به مقصد برسد.


تحویل سفارش دسته گل و سبد گل به مراکز درمانی مختلف:

در هنگام ثبت سفارش گل جهت ارسال به مراکز درمانی و توانبخشی، باید اطلاعات درخواستی اعم از نام تحویل گیرنده سفارش و شماره بخش / اتاق ذکر شود. اگر هر یک از اطلاعات درخواستی ذکر نشده باشد، ممکن است سفارش قابل تحویل نباشد. توجه داشته باشید که پیش از ثبت سفارش،از قوانین این مراکز درمانی مطلع گردید؛ سپس سفارش دسته گل یا سبد گل خود را ثبت نمایید. چرا که مسئولین مراکز درمانی ممکن است بنا به دلایلی از ورود گل به برخی از بخش‌ها جلوگیری کنند.